O nas

Jesteśmy Przedszkolem Niepublicznym działającym od 2012 roku. Działamy w oparciu o wpis do Ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych gminy Grodzisk Mazowiecki.

Misja KAJTKA

Naszym priorytetem jest stworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju intelektualnego, fizycznego, społecznego i emocjonalnego naszych podopiecznych. Uczymy dzieci zasad dobrego wychowania, szacunku do siebie i innych. Poprzez zabawę dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i zdobywają wiedzę niezbędną w dalszej edukacji. W naszych działaniach edukacyjno – wychowawczych realizujemy nie tylko Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego określoną przez MEN, ale również własne programy autorskie.

Przedszkole Niepubliczne Kajtek

Misja KAJTKA

Kajtek mieści się w obiekcie o powierzchni 745 m², budynek przygotowany jest do przyjęcia dzieci w wieku od 2,5 do 6 roku życia. Do dyspozycji dzieci jest 6 sal z łazienkami, szatnia, jadalnia i duży plac zabaw ok. 800 m². Posiadamy własny, ogrodzony parking. Przedszkole posiada własną kuchnię, w której przygotowywane są smaczne i urozmaicone posiłki.

Niewątpliwym atutem naszego przedszkola jest możliwość kontynuowania dalszej nauki w Niepublicznej Szkole Podstawowej, która znajduje się w bliźniaczym budynku.